Merkür Charter | Home, Merkur has been founded in 2003 and has activity in international transport, tourism and aviation sectors. Our headquarter is in Yesilkoy/Istanbul. Our aims and work principles are to solve the problems of our clients before they occure, be a reliable partner of them in every matter, be together with them at every stage of the service and serve our customers equally., Merkür, Merkür Group, Aviation, Cargo, Charter, Tourism
PAX CHARTER
Uçak seyahati ciddi ve titizlikle planlanması gereken bir iştir. Bunun bilincinde olan şirketimiz, siz değerli dostlarına müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile sunma amacındadır.

VIP seyahatlerin, özel şirketlerin, vakıfların, spor kulüplerinin, okulların, kamu kuruluşlarının, askeri personelin, müzik gruplarının ya da kişisel organizasyonların yapılması sırasında uçak seyahatine ihtiyaç duyulduğu her an güvenli ve konfor dolu bir yolculuğun planlanmasında şirketimiz yanı başınızda olacaktır.
PAX CHARTER MODELS
CARGO CHARTER
Son yıllarda kullanım oranı hızla artmakta olan havayolu kargo taşımacılığı, başta ithalat ve ihracatçılar olmak üzere tüm müşteriler için en güvenilir ve en hızlı seçenek haline gelmiştir.

Uzman ve güvenilir bir ekiple çalışan şirketimiz, tarifeli seferlerde taşınamayacak kadar ağır, hacimli, özellikli ve acil kargolarınız için komple kargo uçağı kiralama hizmeti ile, proje taşımalarınız da dahil olmak üzere tüm taşıma ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.
CARGO CHARTER MODELS
BUSINESS JET
Önemli toplantılar, sınırlı zamanınıza sığdırdığınız kazanım, müşterinizin size getirilip götürülmesi gibi pek çok konuda iş jetlerimiz size itibar ve prestij sağlayacak.

Bir iş jetinde dikkat etmeniz gereken en önemli özellikler; geniş kabin imkanı, sahip olduğu konfor, hız, güven ve esnek hava şartlarına karşı uçma kabiliyeti olmalıdır. Ayrıca, kiralama işlemleri esnasında ikiden fazla motora sahip olan birinci nesil iş jetleri tercih edilmemelidir.
BUSINESS JET MODELS
AMBULANCE FLIGHT
Jet ambulans uçakları, pervaneli uçaklara göre uzun mesafeleri daha hızlı kat edebilmesinden dolayı öncelikli tercih sebebidir. Merkür Group olarak, her biri alanlarında profesyonel ekibimizle ve sahip olduğumuz medikal ekipmanlarımızla, ihtiyacınız olduğu takdirde ambulans jeti kiralama hizmeti sunuyoruz.

Uçak kiralama sektöründe öncü olan markamız, dünyanın her noktasında 7/24 hazırda bekleyen kadrosuyla, ambulans jeti konusunda da ihtiyacınıza en kısa sürede cevap vermektedir.

Hastanın medikal durumu, hava şartları gibi konularda gerekli olan hazırlık uzman ekibimiz tarafından yapılmakta ve nakil işlemi sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.
Hastanın medikal durumu göz önüne alınarak, gerekli görüldüğü takdirde sağlamış olduğumuz tıbbi kadroya ek olarak, hastanın durumuyla ilgili branş doktoru da uçuşa eşlik etmektedir.

Ambulans jetlerimizin tümünde kabin basınç kontrolü olduğundan dolayı hastanın sağlık durumu fark etmeksizin, yoğun bakım için gerekli olan medikal ekip ve ekipmanların da dahil olduğu ambulans jetlerimizle beraber güven içerisinde nakil edilebilmektedir.

Kiralama servisimiz dahilinde bulunan tüm ambulans jeti uçaklarının bakımları periyodik olarak yapılmakta ve jetlerimiz uçuşa her an hazır duruma getirilmektedir.
FLIGHT REQUEST FORM
PLANE RENT FORM
Please fill * fields in the form.
Contact Information
Name
:
Company
:
Address
:
Phone
:
Fax
:
E-Mail
:
Shipping Information
Exit City
:
Flight Aim
:
Number of Passengers
:
Cargo Quantity (KG)
:
Cargo Content
:
Destination City
:
Additional Note
:
Cargo Volume
:
Cargo Measurements (W,L,H)
:
www.helicopters4you.com www.jets4you.net